Futboll nudo - Life / Bizare | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 0 Komente

Futboll nudo

17:5110 Qershor 2013

Me rastin e kampionatit të parë evropian erotik të futbollit në Berlin, pjesëtaret e skuadrës "Erotika Deuchland" kanë zbritur në fushë plotësisht pa asgjë në trup, kundër "Biondeve suedeze".

Bëhet fjalë për një lojë që luhet me 4 lojtare. Ndryshe nga 4 gjermanet, të cilat ishin pornostar apo ish-modele, kundërshtaret suedeze mbanin veshur vetëm një kostum banje.

Vitin e kaluar, "Erotika Team Deutchland" kishte përballuar një ekip danez në Evropianin e futbollit, duke qenë vetëm "topless", teksa uniformën e kishin pikturuar me "body painting".

Në këtë kampionat kanë marrë pjesë katër skuadra "sexy", secila e përbërë nga 4 lojtare, ndër të cilat edhe "France Dreams" e "Sexy Italia".
 

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera