Rike e Big Brother, pjesë e spektaklit të famshëm - Magazina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 0 Komente

Rike e Big Brother, pjesë e spektaklit të famshëm

21:2207 Shtator 2013

Vajza e bërë e famshme falë reality show “Big Brother Albania”, Rike Roci do të shfaqet sërish në televizion, edhe këtë herë si konkurrente.

Rikja do të marrë pjesë në edicionin e katërt të “Dancing with the stars” ku do të konkurrojë përkrah personazheve të tjerë të famshëm në këtë spektakël.

Ajo do të jetë në rolin e balerinës joprofesioniste, ku në krahët e një balerini të mirëfilltë do të kërcejë zhanre të ndryshme.

Natyra dhe pamja e spikatur e ish konkurrentes së BB, ka bërë që ajo të përzgjidhet në krah të yjeve të tjerë të skenës shqiptare
 

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera