Bukuroshja shqiptare e Amerikës me skena hot (Video) - Magazina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 0 Komente

Bukuroshja shqiptare e Amerikës me skena hot (Video)

19:1826 Korrik 2013

Lola Luma sapo ka publikuar këtë video shumë seksi dhe ‘cool’, e cila e tregon modelen/aktoren gjatë punimeve të një sesioni fotografik, teksa shoqërohet me vargjet e "Kënga e rinisë" të Migjenit, interpretuar nga vetë Lola.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare, Luma është përzgjedhur nga revista e mirënjohur ‘MAXIM’, si një prej femrave më seksi në Amerikë.

Çdo vit kjo revistë, zhvillon një konkurs "Hometown Hotties" (Më të bukurat, seksit e qytetit) në të cilin fton vajzat në mbarë Amerikën që të dërgojnë fotot e tyre për të përzgjedhur më pas dhe vajzën më të bukur të qytetit në Amerikë.

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera