Këngëtarët publikojnë foto intime - Magazina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 0 Komente

Këngëtarët publikojnë foto intime

16:2903 Dhjetor 2012

E kanë më të lehtë të tërheqin vëmendjen e publikut përmes publikimit të fotove paksa më intime. Kështu, dy çiftet Big Basta me Vesa Lumën dhe Linda Halimi me Big D kanë vendosur nëpër rrjetet sociale disa imazhe paksa më të nxehta dhe intime për t’u servirur fansave një pjesë të privatësisë së tyre.

Në imazhe tregohet se si Bigu e kafshon Vesën dhe si Linda qëndron në vaskë në krahët e bashkëshortit të saj, raporton panorama.

Madje, Linda para se të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara, po bën përgatitjet e fundit, duke publikuar kështu dhe foto në bikini për të treguar se sa është dobësuar dhe si e ka formuar trupin e saj.  

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera