Lajme të mira për Milanin - Sport | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 0 Komente

Lajme të mira për Milanin

16:3529 Shtator 2013

Lajme të mira për Massimiliano Allegrin: në stërvitjen e fundit të Milanit kanë marrë pjesë edhe Stephan El Shaarawy dhe Ricardo Montolivo, që të dy të ndalur prej javësh për shkak dëmtimesh. Dy futbollistët e kombëtares italiane janë stërvitur në grup me pjesën tjetër të ekipit duke mos shfaqur asnjë shqetësim.

Kuqezinjtë nisen nesër drejt Amsterdamit për sfidën e dytë të Champions League kundër Ajax, ndërsa Allegri mund të ketë në dispozicion si "Faraonin" ashtu edhe ish-mesfushorin e Fiorentinës

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera