Ja fanellat e reja për Chelsean - Sport | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 0 Komente

Ja fanellat e reja për Chelsean

15:5418 Prill 2013

Chelsea ka zbuluar fanellat e reja të skuadrës. Kampionët aktual evropian do të kenë fanella pothuajse të njëjta nga këto aktuale me disa ndryshime të vogla. David Luiz, Torres, Cahill dhe Oscar ishin ata që prezantuar fanellat e reja të

Prania e Fernando Torres në këtë promovim ka rritur gjasat që sulmuesi spanjoll të jetë pjesë e skuadrës edhe në edicionin tjetër pasi që fanellat janë për edicionin 2013-2014.

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera