“Në Gjakovë ne e kem kryetarin, do t’vazhdojmë me Dr. Palin” (video) - Nacionale | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
 • Lajmi
 • 2 Komente

“Në Gjakovë ne e kem kryetarin, do t’vazhdojmë me Dr. Palin” (video)

15:4504 Tetor 2013

Kryetarit aktual të Gjakovës, Pal Lekajt dhe kandidatit të AAK-së edhe për një mandat për kryetar të kësaj komune i është kushtuar edhe këngë. Motra Bushi kanë publikuar një këngë për Lekajn ku i këndojnë atij për ‘sfidat që i ka kaluar gjatë rrugëtimit politik dhe arsimor’.

Këngën e ka publikuar edhe vet Lekaj në profilin zyrtar në Facebook.

Lekaj në zgjedhjet e 3 nëntorit do të përballet me Mimoza Kusarin e AKR-së, e cila vlerësohet lartë në qytetin e Gjakovës. (ORAinfo) 

https://

Google Ads.
Komentet
 • baci heh

  17:4304 Tetor 2013
  ne ngjakov e kem kryetarin do vazhdojm me katunarin jo ishalla
 • valdeti

  16:4104 Tetor 2013
  urime Pal Lekaj ti meriton shum ma shum se nje kryetar komune urime dhe sukses,
Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera