Agim Aliu kandidat i PDK-së për Ferizaj - Nacionale | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 0 Komente

Agim Aliu kandidat i PDK-së për Ferizaj

22:5122 Gusht 2013

Partia Demokratike e Kosovës ka nomimuar kryetarin aktual të Ferizajt Agim Aliu si kandidat për kryetar komune.

Të panishëm në mbledhjen e PDK-së kanë qenë: Hashim Thaçi, Bajrush Xhemaili, Elmi Reçica II,Agim Aliu , Blerta Deliu, Hajdin Abazi, Xhevat Bislimi etj.

Në shumë komuna ende nuk dihen kandidatët e PDK-së për kryetar komune.

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera